Ons Team

banner-teamfoto

Onderstaande mailadressen zijn niet bedoeld voor het maken van afspraken. Dit omdat wij de continuïteit niet kunnen waarborgen in verband met vakanties wisselende werkdagen en dergelijke. Voor afspraken verzoeken wij u gebruik te maken van het algemene mailadres schenkel@fsfysio.nl of telefoonnummer 010-4516539.

Foto therapeutNaam+mailadres therapeutDiscipline
Chantal-MeijerChantal Meijer
chantal@fsfysio.nl
Fysiotherapeut
Manueeltherapeut
Oncologisch Fysiotherapeut i.o.
Maurice-de-GrootMaurice de Groot
maurice@fsfysio.nl
Fysiotherapeut
Manueeltherapeut
Florentine-vd-BergFlorentine van Vugt - van den Berg
florentine@fsfysio.nl
Fysiotherapeut
Manueeltherapeut
Oedeemtherapeut
GEEN FOTO Julia Monning
julia@fsfysio.nl
Fysiotherapeut
Psychosomatisch Fysiotherapeut i.o.
Melanie-de-grootMélanie de Groot - Van de Velde
melanie@fsfysio.nl
Fysiotherapeut
Manueeltherapeut
Arnoud van BochoveArnoud van Bochove
arnoud@fsfysio.nl
Fysiotherapeut
Sarine-LindhoutSarina Terlouw-Lindhout
sarina@fsfysio.nl
Fysiotherapeut
Oedeem Therapeut

 

Overige medewerkers:

Rob-MeijerRob Meijer

Administrateur
Telefoonnummer: 010-4516539

Show Buttons
Hide Buttons